Onderlinge Competitie 2018-2019
De onderlinge competitie start op vrijdag 8 september 2017 en eindigt 25 mei 2018.
Hier vindt u:
Contact: ln.nediumjibulcmad@egnilredno
1e - Krijn ter Braake
2e - Martin van Dijk
3e - Cees van der Vlis
1e - Martin van Dijk
2e - Kees Pippel
3e - Krijn ter Braake
Bij het bekertoernooi werd afgelopen vrijdag alweer de finale gespeeld. Jesse Bos, die als lucky loser naar de kwartfinale ging, wist zijn titel te prolongeren door in twee partijen af te rekenen met Krijn ter Braake. Kees Pippel werd derde na een overwinning op Max Doornbosch.
1e - Jesse Bos
2e - Krijn ter Braake
3e - Kees Pippel
1e - Max Doornbosch
2e - Stijn Tuijtel
3e - Krijn ter Braake
Kerst de Jong toernooi (31 augustus 2018)
Stijn Tuijtel (groep A) en Jan Maarten Koorn (groep B) winnaars Kerst de Jong toernooi;
Verslag: Wim Winter,
Verslag: de Jutter.
Vorige seizoenen:
Clubkampioenen DCIJ
- 2018
- Jesse Bos
- 2017
- Willem Winter
- 2016
- Martin van Dijk
- 2015
- Casper Remeijer
- 2014
- Martin van Dijk
- 2013
- Casper Remeijer
- 2012
- Casper Remeijer
- 2011
- Kees Pippel
- 2010
- Casper Remeijer
- 2009
- Casper Remeijer
- 2008
- Jesse Bos
- 2007
- Martin van Dijk
- 2006
- Martin van Dijk
- 2005
- Jesse Bos
- 2004
- Stijn Tuytel
- 2003
- Kees Pippel
- 2002
- Kees Pippel
- 2001
- Wim Winter
- 2000
- Kees Pippel
- 1999
- Kees Pippel
- 1998
- Richard Mooser
- 1997
- Marcel Kosters
- 1996
- Jeroen Sterel
- 1995
- Jeroen Sterel (bron: Inscriptie DCIJ kampioensbeker)
- 1994
- Jeroen Sterel
- 1993
- René Boulonois
- 1992
- Jeroen Sterel
- 1991
- Jeroen Sterel
- 1990
- Marco Wiering
- 1989
- Jeroen Sterel
- 1988
- Jeroen Sterel
- 1987
- Kees Pippel
- 1986
- Jeroen Sterel
- 1985
- René Boulonois
- 1984
- Harm Wiersma
- 1983
- Harm Wiersma
- 1982
- Ton Sijbrands / Harm Wiersma
- 1981
- ?
- 1980
- Ton Sijbrands
- 1979
- Rob Clerc / Ton Sijbrands (Bron: T.S.)
- 1978
- Kees Pippel
- 1977
- Kees Pippel
- 1976
- Piet van de Berg
- 1975
- Kees Pippel
- 1974
- Kees Pippel
- 1973
- A. Ligthart
- 1972
- Kees Pippel
- 1968
- Theo Tielrooij
- 1963
- Baris Dukel
- 1961
- Piet Roozenburg
- 1960
- Piet Roozenburg (Bron: Krantenviewer Noord-Hollands Archief, IJmuider Courant)
- 1959
- Piet Roozenburg
- 1958
- Piet Roozenburg
- 1957
- Baris Dukel
- 1956
- Jaap van Straten
- 1955
- Baris Dukel
- 1954
- Piet Roozenburg
- 1953
- Piet Roozenburg
- 1952
- Henk Laros
(1e tiental)
- 1951
- Henk Laros
- 1950
- Baris Dukel
- 1949
- A Ligthart
- 1948
- Henk Laros (1e tiental)
- 1947
- Cees Suijk
- 1946
- A. Ligthart
- WOII
- 1940
- A. Ligthart
- 1939
- Baris Dukel
- 1938
- Baris Dukel
- 1937
- A. Ligthart
- 1936
- Baris Dukel
- 1935
- Piet Leyte
- 1934
- Baris Dukel
- 1933
- A. Ligthart
- 1932
- F. Basstra
- 1931
- Baris Dukel,
(1e tiental, 3e klasse)
- 1930
- Simultaan Ben Springer in IJmuiden
- 1930
- J. Smit
- 1929
- Baris Dukel
- 1928
- H. Koelemij
(1e tiental)
- 1927
- Joh. Kramer
- 1926
- H. Muller
- 1925
- G. Kroon
- 1925
- Oprichting Damclub Ijmuiden