Onderlinge Competitie 2016-2017

De onderlinge competitie start op vrijdag 8 september 2016 en eindigt 18 mei 2017.

Hier vindt u:

Clubkampioenschap Onderlinge Competitie 2017/18

1e -

2e -

3e -

Sneldamcyclus 2017/18

1e omloop: Jacqueline Schouten, Martin van Dijk, Wim Winter

2e omloop: Kees Pippel, Max Doornbosch, Jesse Bos

Winterkampioen 2017 (23 december 2017)

1e -

2e -

3e -

Kerst de Jong toernooi (1 september 2017)

Abel Vestering (jeugd) en Albert Roelofs (senioren groep B) winnaars Kerst de Jong toernooi: Martin van Dijk winnaar groep A: foto's en verslagen

Vorige seizoenen:

OC seizoen 2016/2017

OC seizoen 2015/2016

OC seizoen 2014/2015

OC seizoen 2013/2014

OC seizoen 2012/2013

OC seizoen 2011/2012

OC seizoen 2010/2011

OC seizoen 2009/2010

OC seizoen 2008/2009

OC seizoen 2007/2008

OC seizoen 2006/2007

OC seizoen 2005/2006

Indeling seizoen 2001/2002

Clubkampioenen DCIJ

2017
Willem Winter
2016
Martin van Dijk
2015
Casper Remeijer
2014
Martin van Dijk
2013
Casper Remeijer
2012
Casper Remeijer
2011
Kees Pippel
2010
Casper Remeijer
2009
Casper Remeijer
2008
Jesse Bos
2007
Martin van Dijk
2006
Martin van Dijk
2005
Jesse Bos
2004
Stijn Tuytel
2003
Kees Pippel
2002
Kees Pippel
2001
Wim Winter
2000
Kees Pippel
1999
Kees Pippel
1998
Richard Mooser
1997
Marcel Kosters
1996
Jeroen Sterel
1995
Jeroen Sterel (bron: Inscriptie DCIJ kampioensbeker)
1994
Jeroen Sterel
1993
René Boulonois
1992
Jeroen Sterel
1991
Jeroen Sterel
1990
Marco Wiering
1989
Jeroen Sterel
1988
Jeroen Sterel
1987
Kees Pippel
1986
Jeroen Sterel
1985
René Boulonois
1984
Harm Wiersma
1983
Harm Wiersma
1982
Ton Sijbrands / Harm Wiersma
1981
?
1980
Ton Sijbrands
1979
Rob Clerc / Ton Sijbrands (Bron: T.S.)
1978
Kees Pippel
1977
Kees Pippel
1976
Piet van de Berg
1975
Kees Pippel
1974
Kees Pippel
1973
A. Ligthart
1972
Kees Pippel
1968
Theo Tielrooij
1963
Baris Dukel
1961
Piet Roozenburg
1960
Piet Roozenburg (Bron: Krantenviewer Noord-Hollands Archief, IJmuider Courant)
1959
Piet Roozenburg
1958
Piet Roozenburg
1957
Baris Dukel
1956
Jaap van Straten
1955
Baris Dukel
1954
Piet Roozenburg
1953
Piet Roozenburg
1952
Henk Laros (1e tiental)
1951
Henk Laros
1950
Baris Dukel
1949
A Ligthart
1948
Henk Laros (1e tiental)
1947
Cees Suijk
1946
A. Ligthart
WOII
1940
A. Ligthart
1939
Baris Dukel
1938
Baris Dukel
1937
A. Ligthart
1936
Baris Dukel
1935
Piet Leyte
1934
Baris Dukel
1933
A. Ligthart
1932
F. Basstra
1931
Baris Dukel, (1e tiental, 3e klasse)
1930
Simultaan Ben Springer in IJmuiden
1930
J. Smit
1929
Baris Dukel
1928
H. Koelemij (1e tiental)
1927
Joh. Kramer
1926
H. Muller
1925
G. Kroon
1925
Oprichting Damclub Ijmuiden

Terug